SpilloMedia

Nowoczesne Rozwiązania w Biznesie

a
O nas

Zespół SpilloMedia

Jesteśmy grupą kreatywnych ludzi z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się doradztwem w zakresie budowania wizerunku, brandingu, social mediów, marketingu, public relations, tworzenia stron internetowych i monitoringu mediów. Naszą wizytówką jest wysoka dbałość o klientów, a najważniejszym aspektem pracy – indywidualne podejście. Takie nastawienie tworzy efekt przyjaznej atmosfery i etycznej współpracy, która przekłada się na jakość realizowanych przez nas projektów.

 

Dzielimy się wiedzą, wyjaśniamy bieżące trendy i jesteśmy pomocni, tym samym ułatwiając Państwu wszelkiego rodzaju działania promocyjne i sprzedażowe oraz poprawę procesów w firmie.

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Avatar Danusia Zarzycka
CEO

Danuta Zarzycka

  Obszar specjalizacji:
Standaryzacja procesów handlowych, Social Media, PR i Marketing.

 

  Wykształcenie:
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, szkoły Coachingu CoachWise, Canadian International Management Institute Harvard Business School – program Management. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Business and Administration (MBA) na Politechnice Łódzkiej.

 

  Doświadczenie zawodowe:
Od lat zajmuje się zarządzaniem w sprzedaży oraz szkoleniami zespołów handlowych. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach wyższego szczebla w pracy w korporacjach w różnych branżach. Pełniła funkcję Dyrektora Handlowego w wielu organizacjach biznesowych jak również w strukturach korporacyjnych, m. in. jako Dyrektor Regionalny przez 6 lat zarządzała trzema oddziałami czterech stacji radiowych w Polsce, po to aby wreszcie otworzyć swoją własną firmę i już jako Prezes SpilloMedia dzielić się swoim doświadczeniem z innymi przedsiębiorcami w zakresie sprzedaży, marketingu, PR-u, organizacji eventów oraz social media.

Avatar Łukasz Ołtarzewski
CCO

Łukasz Ołtarzewski

  Obszar specjalizacji:
Doradztwo w zakresie Branding, Social Media, UX, UI, Programowanie.

 

  Wykształcenie:
BA University of The Arts London (LCC), szkolenia i sympozja branżowe z najnowszych technologii od czasu ich zalążków, certyfikaty lokalne i UE. Ogromne doświadczenie praktyczne (life experience) w branży digital, grafice, programowaniu, social media oraz marketingu online.

 

  Doświadczenie zawodowe:
Posiada ponad 16 letnie doświadczenie pracy w korporacjach jak i start-upach, oraz prestiżowych agencjach w Londynie – budował i szkolił zespoły projektowe aplikacji online, stron www i marketingu, codzienne wykorzystując narzędzia coachingowe i mentoringowe. Obecnie realizuje projekty rozwojowe na rzecz korporacji rozumiejąc złożoność ich funkcjonowania wspierając realizację celów biznesowych. Współpracował z firmami w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii i Anglii, takim jak m.in. Sobieski Vodka, Crocodile Studio, Samsung, Sony Entertainment, Sony World Wide Studios, PlayStation, Fujitsu-Siemens, EMC2.

Doradca Kamila Mężyk
Account Executive

Kamila Mężyk

  Obszar specjalizacji:
Doradztwo w zakresie tworzenia wizerunku marki, PR, Copywriting.

 

  Wykształcenie:
Absolwentka studiów filologicznych (Filologia Polska) o specjalnościach filmoznawczo-teatrologicznej oraz nowa audiowizualność. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu nauczania kultury polskiej i języka polskiego jako obcego.

 

  Doświadczenie zawodowe:
Poprzez spójne aspekty wizualne i językowe opracowuje i buduje obraz firmy, tak aby się wyróżniała i stała atrakcyjna na rynku podobnych branż oraz pozostawiła ślad w świadomości klienta. Sprzedaż, marketing łączy z zainteresowaniami z obszaru grafiki biznesowej (użytkowej).

Doradza i tworzy w zakresie identyfikacji wizualnej firm, tak aby zbudować w świadomości klienta określoną markę. Pomaga firmom w dbaniu o ich wizerunek, o zachowanie spójności każdego elementu ich działań marketingowych.

Certyfikowana Firma – Znak jakości

Znak jakości doradztwa i szkoleń

 

Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych

Jesteśmy certyfikowaną firmą MSUES dla usług doradczych B2B:

na których opiera swoją działalność jednostka Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Prowadzimy doradztwo dla firm z możliwością (dla części usług)

dofinansowania do 80%!

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.